North Trainers

Επικοινωνία

Ολοκληρωμένες υπηρεσίες αθλητικής προετοιμασίας

LEVEL UP YOUR BODY

LEVEL UP YOUR SKILLS

για να ανταποκριθείς & στις απαιτήσεις της εκπαίδευσης με την είσοδο σου στη Σχολή που επιθυμείς!!!!!!!

Καλέστε μας

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ

Στείλτε μας μήνυμα

28 clubs

σε όλη την Ελλάδα

ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : OAKA
ΟΜΑΔΑ: ATFA
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ

ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

Nεα Ιωνία
Χαλάνδρι
Μεταμόρφωση
Πεύκη
Ηράκλειο
Φιλόθεη
Νέο Ψυχικό

ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΡΕΝΤΗ
ΟΜΑΔΑ: AΟ ΕΡΜΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

Πειραιάς
Πέραμα
Νίκαια
Κερατσίνι
Κορυδαλλός
Ρέντη
Δραπετσώνα

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ: AΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ

ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

Παλλήνη
Γέρακας
Ανθούσα
Πικέρμι
Αρτέμιδα
Σπάτα
Αγ. Παρασκευή

ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ
ΟΜΑΔΑ: ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΤΑΚΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

Περιστέρι
Αιγάλεω
Σεπόλια
Χαϊδάρι
Ίλιον
Πετρούπολη
Μπουρνάζι

ΛΟΙΠΗ ΑΤΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ: ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

Γλυφάδα
Ελληνικό
Βούλα
Π.Φάληρο

ΚΕΝΤΡΟ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΟΜΑΔΑ: ΝΟRTH TRAINERS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΤΡΑΣ

ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΑΔΑ: ΝΟRTH TRAINERS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗΣ

ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΝΕΠΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ: ΝΟRTH TRAINERS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΜΟΥΔΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΜΑΔΑ: ΝΟRTH TRAINERS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΜΤΖΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΡΜΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΘΕΡΜΗΣ ΤΕΦΑΑ
ΟΜΑΔΑ: ΝΟRTH TRAINERS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΡΑΪΜΙΔΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ
ΟΜΑΔΑ: ΝΟRTH TRAINERS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΟΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΟΜΑΔΑ: ΝΟRTH TRAINERS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΖΗΣΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΜΥΛΩΝΑ ΤΑΣΟΥΛΑ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΜΑΔΑ: ΩΡΙΟΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΦΑΡΣΑΛΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΤΣΕΡΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΖΩΣΙΜΑΔΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΑΓΓΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΡΕΒΕΖΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ
ΟΜΑΔΑ: ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΙΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ “ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ”
ΟΜΑΔΑ: ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ
ΟΜΑΔΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ

ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΟΜΑΔΑ: ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΤΑΝΙΑ

ΠΑΤΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΑΚ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΜΑΔΑ: ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΟΥΣΙΑΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ (ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΜΗΤΡ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ)
ΟΜΑΔΑ: ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ : ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ : ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΕΡΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ : ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ